KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13746162
nr 1374 6162
Etsningar
4 st, W Pech. Signerade, kompositörer, 11x9cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 januari 2021
kl 20:16:44
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)